در حال بارگذاری

لطفاً چند لحظه صبر کنید...

تاریخچه


ما در هر برشی حضور داریم


شرکت تیغه های فولادی ایران در سال ۱۳۴۴ در رشـته مـاشین سـازی و عملیـات حـرارتی در یکی از محـله های قـدیمی تهـران (خیابان ری) و با مـدیریت مرحـوم حاج قـاسم دستـوری (پدر صنعت تیـغه ســازی ایران) آغـــاز به کــــار نمـود. شروع فعـــالیت های شرکت محـدود به سـاخت دستگـــاههـای ابتکـــاری، قالبهـای دقیق و حسـاس بود. ولی با توجه به استقبــال مشـتریان در سال ۱۳۵۸ فعالیتهـــای شرکت منحصرا بر روی عملیات حــرارتی و ســـاخت تیغه متمرکز گردید. در این سال کارگاه از منطقه جنوب تهران به محله اوین در شمال تهران منتقل گردید.

مرحوم حاج قاسم دستوری، پدر صنعت تیغه سازی در ایران

شرکت در نمایشگاههای مختلف و معرفی تیغه های تولیدی و افزایش تقاضای بازار مصرف موجب گردید تا در سال ۱۳۶۶ با ایجاد کارخانه ای در شهر لوشــان و ثبت شرکت تیغه های فولادی ایران و افزایش تجهیزات مدرن و پیشرفته و بهره گیری از نیروی جوان و متخصص، نقطه عطفی در توسعه و شکوفایی صنعت تیغه سازی ایجاد نماید.

در نیمه دوم سال ۱۳۷۸ طرح توسعه با هدف گسترش فعـالیت شرکت در خصوص عملیات حــرارتی تخصصی در صنعت تیغه ســازی و نیز ساخت ماشین آلات جدید، منجر به گسترش زمینه فعالیت عملیات حرارتی موضعی تخصصی و نیز ساخت کاملا بومی و ایرانی دستگاه سنگ مغناطیسی تخت شد. همچنین در همان سال و در راستای طرح توسعه کارخانه ای نیز در تهران تاسیس گردید.

این شرکت از سال ۱۳۸۰ نیز با رویکرد توسعه صادرات صنعت تیغه سازی ایران، اقدام به راه اندازی دفاتر بازرگانی و کارخانجـاتی در بیرون مرزهای کشـور عزیزمان نمود که از جمله آنها از سال ۱۳۸۳ کارخانه ای در کشور عربستان سعودی، از سال ۱۳۸۵ کارگاه و دفتر بازرگانی در کشور امـارت متحــده عــربی، از سال ۱۳۸۶ دفتر بازرگانی در کانادا و از سال ۱۳۹۰ دفتر بازرگانی در کشور گرجستان میباشند که همچون نگینی بر صنعت جهــان درخشیده و به فعالیتهــای گسترده خود ادامه میدهند.

مدیریت و کـادر مجرب شرکت تیغه های فولادی ایران علا وه بر خلق ابتکارات جدید در ساخت انواع تیغه به صورت انحصــاری، ابتکارات و خلاقیتهــای منحصر به فردی را نیز در ساخت انواع ماشین آلات سنگزنی طولی در ایران ارائه نمودند و در این زمینه نشانها وافتخارات بزرگی را نصیب شرکت کرده اند.

در حال حاضر شرکت تیغه های فولادی ایران با تولید انواع تیغه های فولادی برای تمامی صنـایع از جمله: آهن و فولاد، چوب، بسته بندی، لاستیک و پلاستیک، مواد غذایی، نساجی، کاغذ و کارتن و … با ظرفیت تولید بیش از ۱۵۰ تن در ســال، مشغول به فعــالیت میباشد. کلیه محصـولات تولیـدی این شرکت در حیطه سیستم مدیریت کیفیت تولید شده و ضمن ارائه خدمات لازم به مشتریان،  ضمانت کیفیت ساخت نیز برای تمام محصولات از سوی شرکت ارائه میگردد.

از جمله مجموعه دستگاه های اختصاصی در تولید انواع تیغه های برشی در شرکت تیغه های فولادی ایران میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
•       کوره عملیات حرارتی حجمی به طول ۴۰۰۰ میلیمتر
•       تجهیزات عملیات حرارتی القایی به طول ۶۰۰۰ میلیمتر
•       دستگاه سنگ مغناطیسی تخت با میز متحرک به طول های ۴۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ میلیمتر
•       سنگ تخت با دقت ۵ میکرون در ابعاد ۶۰۰ ×۲۰۰۰ میلیمتر
•       دستگاه فرز دروازه ای ۴ متری
•       دستگاه صفحه تراش ۴ متری
•       دستگاه سنگ محور
•       دستگاه اسپارک

مدیریت شرکت تیغه های فولادی ایران آمادگی خود را جهت ارائه انواع خدمــات (تیز کردن تیغه هـا) و نیز سـاخت انواع تیغه هــای برشی مورد استفــاده در صنایع آهن و فولاد، چوب، کاغذ و مقوا، کارتن، لاستیک، پلاستیک، سلولزی، مواد غذایی، بسته بندی، نساجی، الیاف و … اعلام میدارد.

تذهیب رایان خفن سازی